запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "Карта Житомира - map.zt.ua"

Hовость компании "Адвокат"

01.10.2012

Ваш адвокат у суді

Кваліфікована юридична допомога адвоката в судах Житомира. Вам немає потреби особисто їхати до суду, стояти в черзі, дзвонити в канцелярію судів, з'ясовувати перелік необхідних документів, розмір та рахунки для сплати судового збору, витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи тощо.

Адвокат підготує і подасть від Вашого імені позовну заяву, адміністративний позов, заперечення, письмові пояснення, апеляційну, касаційну скаргу, клопотання, адвокатський запит тощо. Порадить як відкласти справу, витребувати доказ, вручити повістку, накласти арешт на майно або уникнути забезпечення позову.

Адвокат представить Ваші інтереси в судах міста Житомира по цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних справах і справах про адміністративні правопорушення.

Новинка. Адвокат відсканує в суді (зробить цифрове фото) і передасть Вам по електронній пошті матеріали справи в повному об’ємі або окремі документи справи, а також вишле технічний запис судового процесу (записані на носій усні пояснення учасників процесу, свідків, експертів тощо). За домовленістю з адвокатом Ви можете використовувати адресу його робочого місця для отримання на Ваше ім'я повісток та інших судових документів.Адвокат Затилюк Анатолій Анатолійович,
10014, м. Житомир, вул. Київська,8, оф. 29, т. 0-(412)-413-079

Вам нравится "Ваш адвокат у суді"?

Жмите "Like", "Твитнуть" или "+1"

 


Комментарии

 map.zt.ua (0) Facebook  

← Новости компаний


© "Карта Житомира"
Вчера сайт посетило:
972 человека
За последние 7 дней:
5 353 человека
Месячная аудитория:
22 920 человека
Наш сайт подключен к сервису сбора статических данных Google Analytics. Информация из сервиса берется с помощью инструментов Api.
По запросу рекламодателя мы с радостью предоставим более полную статистику по интересующим критериям.
График посещений за 30 дней:
О статистике:
GoogleAnalytics
При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка http://map.zt.ua/ обязательна!
Условия пользования сайтом